Etiket Arşivi sistem 7 8 kupon işaretleme

İddaa Sistem 7 8 Nedir ve Nasıl Oynanır?

İddaa’da var olan sistem bizleri yatacak maçlara karşı koruyan bir uygulamadır. Normalde kupon yaptığımızda bizlerin para alabilmesi için kupon içerisindeki tüm maçların kazanması gerekir. Tek bir maçın bile yatması normal kuponlarda kazanma şansımızı elimizden alır. Ancak bir kupona sistem yaptığımızda bu durum ortadan kalkar. Bende bugün sizlere çok bilinmeyen bir sistem çeşidi olan iddaa sistem 7 8 hakkında bilgiler vereceğim.

Sistem 7 8 birçok oyuncu tarafından bankosuz şekilde oynanır. Bankolu olarak oynayanlar olsa da ben kuponunuza banko maç yazarak kendinizi riske atmanızı önermiyorum. Bu sebeple sizlere sistem 7 8’i bankosuz olarak anlatacağım. Sistem 7 8 toplamda 8 maç yazılarak oynanan bir sistem çeşididir. Bu sistemde bizlerin kazanabilmesi daha doğrusu yaptığımız kupondan para alabilmemiz için en az 7 maçımızın kazanması gerekmektedir. Yani bu sistem çeşidi bizleri yazdığımız 8 maçtan herhangi birinin yatmasına karşı koruma altına alır. Sizlerde kendinizi tek maça karşı güvence altına almak için bu sistem çeşidini tercih edebilirsiniz.

sistem 7 8Bu sistem çeşidini oynamak oldukça kolaydır. Öncelikle seçtiğimiz 8 maçı kupona normal olarak işaretliyoruz. Bu kısımda normal bir iddaa kuponu yapmaktan fark yoktur. Maç işaretleme işlemi bittikten sonra son olarak sistem 7 8 oynamak için kuponun altındaki sistem alanına geçiyoruz. Buradan 7 ve 8 numaraları kareleri işaretliyoruz. Böylelikle yazdığımız bu 8 maça sistem 7 8 oynadığımızı belirtiyoruz. Sonrasında ise misli kısmında herhangi bir işaretleme yapmadan kuponu yatırıyoruz. Tabi daha fazla para kazanmak isteyenler misli kısmında işaretleme yapabilir. Ancak kupon sistemli olduğu için 2 misli işaretlemeniz durumunda 2 defa sistem ücreti ödersiniz. Bunu da unutmamanızı tavsiye ederim.

İddaa sistem 7 8 nedir, nasıl oynanır anlattığımızı düşünüyoruz. Buna rağmen aklınıza takılan veya çözemediğiniz noktaları bizlere yorum atarak iletebilirsiniz. Son olarak daha yüksek bahis oranlarından kupon yapmak için sitemizde güvenerek verdiğimiz iddaa sitelerine kayıt olabilirsiniz.