Etiket Arşivi iddaa toplam gol tahmini nedir

İddaa Toplam Gol Tahmini

İddaa kuponlarınızda artık maç sonucu, ilk yarı sonucu vb. tahminlerin yanı sıra farklı tahminlere de yer vermek istiyorsanız burada okuyacağınız bilgilere değer verin. Bugün sizlere iddaa toplam gol tahmini ile ilgili bilgi verecek ve nasıl toplam gol tahmini yapabilirsiniz anlatacağız. İlk olarak iddaa toplam gol tahmini nedir biraz açıklayıcı bilgi verelim. İddaa toplam gol tahmini oynanacak bir futbol maçının sonucunda toplamda ne kadar gol atılacağına yönelik yapılan bir tahmindir. 0-1, 2-3, 4-6 ve 7+ olmak üzere dört fakrlı toplam gol tahmini vardır. Bu tahminlerin her birini ayrı ayrı sizlere açıklayacağız ancak bunun öncesinde neden toplam gol tahmini yapmalısınız, bu tahminin avantajları neler bunlardan biraz söz edelim. İki takım arasında oynanacak olan futbol maçının sonucunda hangi takımın galip geleceğine yönelik herhangi bir tahminde bulunamıyorsanız, yani iddaa oynamak istediğiniz maçın sonucunda hangi takım galip gelecek tam kestiremiyorsanız ancak toplamda ne kadar gol atılacağını tahmin edebiliyorsanız bu durumda toplam gol tahmini oynamalısınız. Toplam gol tahminin sunduğu en büyük avantaj riskli maçlarda toplam golün tahmin edilip kuponun yatmasının önlenmesidir. Çünkü riskli maçlarda maçı kimin alacağını tahmin edemeyebilirsiniz. Fakat toplam gol sayısını tahmin etmeniz daha kolaydır.

İddaa 0-1 toplam gol: 0-1 tahminine göre oynanacka futbol maçının sonunda en fazla 1 gol olacak ya da hiç gol olmayacak demektir. Eğer maçın sonunda 1 golden fazla gol olursa 0-1 tahmini yapılmışsa tutmamış olur.

İddaa 2-3 toplam gol: Bu tahmine göre de oynanacak maçta en az 2 en fazla 3 gol olacak demektir. Bir maç için 2-3 tahmini oynanmış ve maçın sonunda 2 golden az ya da 3 golden fazla gol atılmış olursa 2-3 tahmini tutmamış olur. Bu tahminin tutabilmesi için maçta en az 2 en fazla 3 gol malıdır.

İddaa 4-6 toplam gol: 4-6 toplam gol tahminine göre ise maçın sonunda en az 4 en fazla 6 gol atılmış olmalıdır. 4 golden az ya da 6 golden fazla gol atılır ise oynanacak 4-6 tahmini yatar.

İddaa 7+ toplam gol: 7+ tahminine göre bir maçın sonucunda en az 7 gol atılmış olmalıdır. 7 golden az gol olur ise 7+ tahmini yatar.

Gerçek kupon üzerinde toplam gol tahmini oynayacaksanız aşağıdaki iddaa toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyebilirsiniz.

  • Toplam gol tahmini oynamak istediğiniz maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin.
  • Maçın kodunu işaretledikten sonra toplam gol alanındaki 0-1, 2-3, 4-6, 7+ kutucuklarından uygun olanını işaretleyin.

iddaa toplam gol tahmini, iddaa toplam gol tahmini nedir, iddaa toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım