Etiket Arşivi iddaa ilk yarı sonucu oynama

İddaa İlk Yarı Sonucu Oynama

İddaa kuponlarınıza biraz renk katmak ve farklı tahmin türlerini denemek istiyorsanız bugün anlatacağımız iddaa ilk yarı sonucu oynama konusunu incedikten sonra ilk yarı sonucuna kuponlarınızda yer verebilirsiniz. İddaa ilk yarı sonucu nedir, bundan bahsedeceğiz ve sonrasında sizlere iddaa ilk yarı sonucu nasıl oynanır resimli anlatım yapacağız.

İddaa ilk yarı sonucu oynanacak bir maçın ilk yarısına yönelik yapılan tahminlere verilen isimdir. Mesela X takımı ile Y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu karşılaşmanın sonucu ile ilgili değil de ilk yarı sonucuyla ilgili daha kesin tahminde bulunabiliyorsanız ilk yarı sonucu oynamalısınız. Misal X takımının ilk yarı sonuna gelindiğinde oyunun galibi olacağını düşünüyorsanız ilk yarım sonucu 1 oynarsınız, beraberlik olacağını düşünüyorsanız ilk yarı sonucu 0 ve Y takımının galip olacağını düşünyorsanız ilk yarı sonucu 2 oynarsınız.

İlk yarı sonucu oynayabilmeniz için 3 farklı seçenek vardır. Ev sahibi takımın galip gelmesine yönelik, beraberlik olacağına yönelik ve deplasman takımının galip gelmesine yönelik olmak üzere toplamda 3 farklı ilk yarı sonucu oynayabilirsiniz.

Garantici biriyseniz ve kuponlarınızın tutmasını istiyorsanız ilk yarı sonucu oynamak siizn için bir avantaj olacaktır. Çünkü ilk yarı sonucuna yönelik tahminde bulunmak maç sonucuna yönelik tahminde bulunmaktan daha kolaydır. İddaa oyuncuları olarak hepimizin amacı para kazanmak olduğuna göre mutlaka ilk yarı sonucu denenmesi gereken bir tahmin türüdür diye düşünüyorum. Kendiniz bu tahmin türünü deneyebileceğiniz gibi çevrenizdeki acemi oyunculara da tavsiye edebilirsiniz.

Bets10.com, superbahis.com, rivalo.com, betboo.com, betin.com siteleri üzerinde iddaa ilk yarı sonucu oynayabilirsiniz. Bu sitelere üye olduğunuzda hesabına tanımlanacak olan ilk üyelik bonusu ve sonrasında para yatırma işlemleriniz için hediye edilecek para yatırma bonuslarınız ile daha fazla iddaa oynayabilir ve daha fazla para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Güvenilir siteler üzerinden iddaa oynamanız gerektiği ile ilgili sürekli olarak uyarılarda bulunuyoruz. Burada isimlerini verdiğimiz sitelerin hepsi güvenilir sitelerdir. Gönül rahatlığı ile kuponlarını oynayabilir ve iddaa oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bol şanslar dileriz..

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi gerçek kupon üzerinde ilk yarı sonucu oynayabilirsiniz. Hangi maça iddaa oynamak istiyorsanız onun kodunu maç kodu alanına yazmalı ve sonrasında “İY” alanındaki 1,0,2 yazılı kutucuklardan birini işaretlemelisiniz.iddaa ilk yarı sonucu oynama, İddaa ilk yarı sonucu nedir, iddaa ilk yarı sonucu nasıl oynanır resimli anlatım