Etiket Arşivi aşağıdaki iddaa 0/1 kuponda nasıl oynananır resimli anlatım

İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamaya henüz mü başladınız, yoksa bayağıdan beri iddaa oynuyorsunuz ancak farklı tahmin türleriyle hiç mi işiniz olmadı? Eğer bu durumlardan herhangi biriyle ilişkiniz olduysanız sizin için hazırladığımız iddaa 0/1 nasıl oynanır makalemizi okuyarak iddaa tahminleri sayfalarınız arasında yeni bir tane açabilirsiniz. İddaa 0/1 nedir, neden 0/1 oynamalısınız gibi konulara değineceğimiz bu makalemizi okuduktan sonra sizin kuponlarınızda da bu tahmin eminiz ki yer alacaktır. Çünkü bu tahmin türünün artı yönü oldukça fazladır.

İddaa 0/1 demek maçın hem ilk yarısı hem de sonucu için tahminde bulunmak demektir. Oynanacak bir maçın ilk yarısında beraberlik olacağını ve ikinci yarısında ev sahibi takımın atağa kalkıp deplasman takımını yeneceğini düşünüyorsanız 0/1 oynayarak bunu kupon üzerinde gösterebilirsiniz. Daha açıklayıcı olması için şöyle bir örnekle pekiştirme yapalım. Mesela düşünün zartspor ile zurtspor arasında bir maç oynanacak ve siz de bu maç için iddaa oynayacaksınız. Maç için verilen oranlara baktınız sadece maç sonucuna yönelik tahminde bulunsanız yeteri kadar güzek miktarlarda para kazanamayacaksınız. Bu durumda 0/1 oranına baktınız ve oran yeteri kadar yüksek geldi. Bu durumda zarspor ile zurtspor maçı için 0/1 oynarsanız maçın ilk yarısında zartspor ile zurtspor arasında beraberlik olması gerekir. Maçın ikinci yarısına geldiğimizde ise zartspor zurtspor’a yediği gol sayısından daha fazla gol atarak yenmelidir. Maç bu şekilde sonuçlanırsa oynadığınız 0/1 iddaası tutmuş olur. Aşağıdaki skorlara göre bitecek bir maç için oynanan 0/1 tutmuş olur.

İlk Yarı İkinci Yarı
Zartspor 0-0 Zurtspor Zartspor 1-0 Zurtspor
Zartspor 1-1 Zurtspor Zartspor 3-2 Zurtspor
Zartspor 2-2 Zurtspor Zartspor 4-2 Zurtspor
Zartspor 3-3 Zurtspor Zartspor 5-4 Zurtspor
Zartspor 4-4 Zurtspor Zartspor 5-4 Zurtspor
Zartspor 5-5 Zurtspor Zartspor 7-5 Zurtspor
Zartspor 6-6 Zurtspor Zartspor 7-6 Zurtspor

Bahis siteleri üzerinde değil de kupon üzerinde 0/1 oynamak istiyorsanız aşağıdaki iddaa 0/1 kuponda nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimde 149 kodlu İskoçya-yunanistan maçı için 0/1 oynanmıştır. Eğer ilk yarıda beraberlik olur ve ikinci yarıda İskoçya Yunanistan’ı yenerse 0/1 tutacaktır. Siz de kuponlarınız 0/1 oynamak istiyorsanız önce maçın kodunu işaretlemeli ve sonrasında “İY” alanındaki 0 (sıfır) yazan kutucuğu sonra da “MS” alanındaki 1 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.iddaa 0/1 nasıl oynanır, İddaa 0/1 nedir, aşağıdaki iddaa 0/1 kuponda nasıl oynananır resimli anlatım