Etiket Arşivi 2/2 oynama

İddaa 2/2 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamayı biliyorsanız ama bir adım daha ilerisini öğrenip daha kazançlı kuponlar yapmak istiyorsanız yazımıza hoş geldiniz. Biliyorsunuz ki iddaa ile para kazanmak isteyen birçok kişi var. Siz de bunlardan birisiniz demek ki şuanda başka işlerle uğraşmak yerine bu yazıyı okuyorsunuz. Kupon üzerinde bir maça oynanabilecek bir sürü tahmin türü var 2/2 oynama da bunlardan bir tanesi. Bu yazının sonuna geldiğinizde iddaa 2/2 nasıl oynanır sorusuna detaylı bir şekilde cevap almış olacaksınız. Bu yüzden hiç merak etmeyin sizi bu tahmin türünü öğretmeden hiçbir yere bırakmayacağız. Hatta daha iyi öğrenin diye iddaa 2/2 nasıl oynanar resimli anlatım bile yapacağız. Gördüğünüz gibi çıtayı yükseltip tam donanımlı bilgi veriyoruz.

Öncelikle iddaa 2/2 nedir bunu açıklayarak bilgi vermeye başlayalım. İddaa 2/2 bir iddaa tahmini türüdür. Maçın ilk yarısı ve ikinci yarısının kapsayan bu tahmin türü iki aşamada sonuçlanır. İlk aşama maçın ilk yarısı ve ikinci aşama maçın ikinci yarısıdır. Bir maç için 2/2 oynanması demek maçın ilk yarısında deplasman takımının galip olması ve ikinci yarıda da maçın galibinin yine deplasman takımı olması demektir. Hem ilk yarıyı hem de ikinci yarıyı önce götürüp maçı deplasman takımı alırsa oynanan 2/2 tahmini tutar. Aşağıdaki skorlara göre ve 2/2 kuralına uygun olarak biten skorlarla biten her maç için oynanan bu tahmin tutar.

İlk Yarı İkinci Yarı
A Takımı 0-1 B Takımı A Takımı 1-2 B Takımı
A Takımı 0-2 B Takımı A Takımı 2-3 B Takımı
A Takımı 1-2 B Takımı A Takımı 1-2 B Takımı
A Takımı 2-3 B Takımı A Takımı 2-3 B Takımı
A Takımı 1-3 B Takımı A Takımı 2-4 B Takımı
A Takımı 1-4 B Takımı A Takımı 3-4 B Takımı

İnternet siteleri üzerinden iddaa oynayacağınız zaman bu tahmin türünde kolayca oynama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kupon üzerinde oynayacaksanız aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi oynamanız gerekmektedir. Kuponda oynamak için önce maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin. Sonrasında “iy” sonucu alanında “2” yazan kutucuğu ve bundan sonra da “ms” alanından “2” yazan kutucuğu işaretleyin.2/2 oynama, iddaa 2/2 nasıl oynanır, iddaa 2/2 nasıl oynanar resimli anlatım, iddaa 2/2 nedir