Etiket Arşivi 0/0 nasıl oynanır

İddaa 0/0 Nasıl Oynanır?

Küçük büyük hemen hemen herkes şans oyunlarına yönelmeye başladı. Günümüzün en popüler şans oyunlarından biri olan iddaa şans oyunu severler için ayrı bir yerde bulunuyor. Durum böyle olunca her geçen gün yeni bir iddaa oyuncusu doğuyor. İşte biz iddaa oynamaya henüz başlamış ya da bayağıdır iddaa oynamakta olan ama tam olarak iddaa türlerini bilmeyen oyuncular için sürkeli olarak bilgi verici metinler yayınlıyoruz. Okuyacağınız yazımızın devamında iddaa 0/0 nasıl oynanır konusunu detaylıca anlatılmış olarak bulabilirsiniz. Makalemizin ilk kısımlarında teorik bilgi verecek ve sonuna yaklaşınca iddaa 0/0 nasıl oynanır resimli anlatım yapacağız.

İddaa 0/0 ne demek ilk olarak bunu bir ele alalım. 0/0 demek oynanan bir maçın ilk yarısında da ikinci yarısında da beraberlik olacak demektir. Yani maç oynayan iki takım birbirine ikinci yarıda da ilk yarıda da bir diğer takımdan fazla gol atarak yenemeyecek ve maç berabere kalacak demektir. Mesela A Spor ile B spor takımlarının maç oynayacağını düşünün. Bu maçın ilk yarısında A spor ve B spor berabere kalır ve ikinci yarıda da A spor ile B spor berabere kalırsa maç 0/0 bitmiş olur. Aşağıdaki skorlara göre biten bir maç için oynanan 0/0 iddaa tutmuş olur. ( Bu skorlardan farklı skorlarda olabilir. Esas kural iki takımın kaç gol attığı değil berabere kalmalarıdır.)

İlk Yarı İkinci Yarı
A Spor 0-0 B Spor A Spor 0-0 B Spor (Maç Golsüz Bitmiştir)
A Spor 1-1 B Spor A Spor 2-2 B Spor (Gol atılmış ama beraberedir)
A Spor 2-2 B Spor A Spor 4-4 B Spor (Gol atılmış ama beraberedir)
A Spor 3-3 B Spor A Spor 3-3 B Spor (Gol atılmış ama beraberedir)
A Spor 4-4 B Spor A Spor 6-6 B Spor (Gol atılmış ama beraberedir)

İdaa 0/0 nasıl oynanır detaylı anlatım yaptığımıza göre artık resimli anlatıma geçebiliriz. Aşağıdaki görselde görüldüğü gibi oynarsanız 0/0 oynamış olursunuz. 0/0 kuponda şu şekilde oynanmaktadır. İlk olarak kupondaki maç kodu alanına maçın kodu işaretlemesi yapılr, sonra “İY” alanındaki “0” yazan kutucuk işaretlenir, sonrasında ise “MS” alanındaki “0” kutucuğu işaretlenir. Tüm bu işaretlemeleri yaptığınızda kodunu girdiğiniz maç için 0/0 oynamış olursunuz.0/0 nasıl oynanır, 0/0 nasıl oynanır resimli anlatım, 0/0 nasıl oynanır detaylı anlatım